Web Sitenizi Büyütmenin 3 Yolu

Listeleniyor: Bloglar
Web Sitenizi Büyütmenin 3 Yolu
708 Son Güncelleme: 05-02-2021 11:39
Web Sitenizi Büyütmenin 3 Yolu

Bu Mayıs'ta çok şey oldu! Cinco de Mayo'da çok fazla Margaritadan kurtulduk, Annem Anneler Günü'nde kulaktan kulağa gülümsettik ve her yıl olduğu gibi 4 Mayıs bizimle birlikteydi.

Ayrıca, okul yılının sonunda uzun süredir beklenen mezuniyetlerin hemen yanında çalabilir. Sonunda daha büyük bir şeye geçmenin zamanı geldi - hadi birlikte büyüyelim!

web sitenizi büyütmek

Etki alanınızı bir web sitesine nasıl büyütebilirsiniz? 

Bir alan adı seçmek, kendi web sitenizi oluşturmanın ilk adımıdır, ancak hayallerinizdeki bir web sitesini oluşturmak için ikisine de ihtiyacınız olacak: bir alan adı ve web barındırma. 101domain, her bütçe ve her düzeyde web sitesi bilgisi için eksiksiz barındırma çözümleri ekledi .

Easy Website Builder ile

kolay web sitesi kurucu

101domain Easy Website Builder , kısa sürede kodlama becerileri olmadan kendi profesyonel ve duyarlı web sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Onlarca profesyonelce tasarlanmış tema arasından seçim yaparsınız ve bir web tasarımcısı için maliyetler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Profesyonel İpucu: Hangi planı seçerseniz seçin, sizin için neyin doğru olduğunu bulmak için 30 günlük ücretsiz denemeyi deneyin.

Hosting Planlarımız ve WordPress ile

ağ sağlayıcısı

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış barındırma planlarımız , web sitenizi başlatmayı kolay ve ekonomik hale getirir. 101 alan adı web barındırma , WordPress'i kolayca yapılandırmanıza, güvenli hale getirmenize ve yönetmenize olanak tanıyan tek bir yönetim arayüzü olan WordPress Araç Seti'ni kullanır .

Profesyonel İpucu: Etki alanınız bizde barındırılıyorsa, sizin için otomatik olarak ayarlanacak olan ücretsiz bir Let's Encrypt SSL Sertifikası içerir.

Web sitenizin trafiğini nasıl artırabilirsiniz?

Web sitenizin trafiğini artırmanın birçok yolu vardır. İnsanların web sitenizi şu anda bulmasının muhtemelen dört ana yolu vardır: URL'nizle doğrudan, reklam kampanyaları aracılığıyla ödeme, organik arama veya bağlantılarla yönlendirmeler. Bugün, para harcamadan site trafiğini artırmanın bazı yolları da dahil olmak üzere hepsine bakacağız.

1. Sosyal Medyayı Kullanın

Harika içerik üretmek ve insanların onu bulmasını ummak yeterli değildir. Web sitenize gelen trafiği artırmanın en iyi yollarından biri, içeriğinizi tanıtmak için sosyal medya kanallarını kullanmaktır.

2. Doğru Anahtar Kelimeleri Seçin

Trafik kalitesini artırmak için SEO kampanyalarınızda hedeflenecek doğru kelimeleri seçmek önemlidir. Sadece web sitenize herhangi bir trafiğe ihtiyacınız yok, bir tür etkileşime dönüşecek alakalı trafiğe ihtiyacınız var.

3. Potansiyel Müşterilerin Sorularını Yanıtlayın

Web sitenizdeki içerik, ürünleriniz veya hizmetleriniz sorunlarını çözebilirken, potansiyel müşterilerin sorularını yanıtlarsa size büyük miktarda kaliteli arama trafiği sağlayabilir.

4. Eski İçeriği Güncelleyin

Pek çok insan görmeyecekse neden sayfanızda daha fazla makale yayınlayasınız? Bunun yerine, halihazırda biraz trafik getirenleri bulun ve onları trafiğin artması için iyileştirip yenileyemeyeceğinizi görün.

5. Ortaklıklarınız Üzerinde Çalışın

Ortaklıklar, web sitesi trafiği ve müşteri kazanımı için altın olabilir. Tamamlayıcı şirketlerle sizinki için tavsiye programları oluşturun ve trafiklerinin bir kısmını sitenize geri döndürmeye çalışın.

6. Tutarlı Haberler Göndermek için E-posta Adreslerini Toplayın

O kadar basit ki çoğu insan bunu yapmıyor. Web sitenizin kullanıcısına e-posta adresini sorun ve müşterilere veya okuyuculara tutarlı e-postalar gönderin. İster haftalık bir haber bülteni ister günlük bir bilgi parçası olsun.

Web sitenize olan güveni nasıl artırabilirsiniz?

Çevrimiçi bir işletme yürütüyorsanız, muhtemelen insanlardan kredi kartı bilgilerini, adlarını, e-posta adreslerini ve belki daha fazla bilgiyi vermelerini istiyorsunuz. Sitenize güvenmeyen biri bunu neden yapsın?

İnsanların web sitenize güvenmesini sağlamak için çok fazla iş var: doğru SSL sertifikası ile güvenli bir bağlantı ve mükemmel içerik, güven oluşturmaya başlamanın en iyi yollarından bazılarıdır. Tutarlı bir temaya sahip bir hikaye anlatan harika bir web tasarımına sahip olmak da önemlidir.

"İnsanlar bir siteyi yalnızca görsel tasarımla hızla değerlendirir. Sitenizi tasarlarken düzen, tipografi, resimler, tutarlılık sorunları ve daha fazlasına dikkat edin. Görsel tasarım sitenin amacına uygun olmalıdır ”diyor Ph.D. Standford Üniversitesi'nden BJ Fogg bir çalışmada.


Disqus Yorumları

POPÜLER BLOGLAR / Domainci

Adı adı seo sıralaması stratejisi Bloglar

Adı adı seo sıralaması stratejisi

1.319 05.02.2021 11:43
Domain Yenilemeyi Unutan 3 Firma Bloglar

Domain Yenilemeyi Unutan 3 Firma

797 05.02.2021 14:53
Aşk ayı için 5 Web Kaynağı Bloglar

Aşk ayı için 5 Web Kaynağı

778 05.02.2021 11:34
Domainci.com.tr Tanıtım Bloglar

Domainci.com.tr Tanıtım

374 04.01.2021 02:23

Ödeme Yöntemleri / Domainci

WhatsApp
908504668361