Alan Adı Doğrulanmış Nasıl Olunur

Listeleniyor: Haberler
Alan Adı Doğrulanmış Nasıl Olunur
518 Son Güncelleme: 05-02-2021 14:57
Alan Adı Doğrulanmış Nasıl Olunur

Bunu bu nesilde başardığını nereden biliyorsun? Sosyal medya hesabınızın yanında parlak mavi onaylı bir onay işareti işte böyle. İşletmeniz için aynı yetkiyi çevrimiçi olarak yeniden üretebilir ve alan adı doğrulanmış olabilirsiniz.

Bahsettiğimiz sosyal medya doğrulama onay işaretini biliyorsunuz ...

Ryan Reynolds

Twitter

Jamba Suyu

Facebook

selena Gomez

Instagram

Mavi doğrulama onayının amacı, kullanıcıların kafa karışıklığını azaltmak ve kimliğe bürünme hesaplarının birinin benzerliğini kullanarak ilgi çekmesini önlemektir.

Birkaç yıl önce, gerçek anlaşmayı takip ettiğinizi ve farkı asla anlayamayacağınızı düşünerek yanlışlıkla bir hayran hesabını takip etmek kolaydı, ancak bugün Twitter'da doğrulanmış hesaplar, Facebook doğrulanmış hesaplar, Instagram doğrulanmış hesaplar ve hatta Tinder tarafından doğrulanmış hesaplar var. bunun olmasını engelleyen.

Ancak, herhangi bir kişi adının yanında mavi bir onay işareti alamaz, bunu hak etmeniz gerekir. Bunun için başvuramazsınız, sosyal medya platformunun sizi kişisel olarak doğrulanmış bir hesaba kaydolmaya davet etmesi gerekir.

Alan adını doğrulayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alan adlarının yanında parlak mavi onaylı onay işaretleri varsa, bu o olurdu.

Alan adının doğrulanmasının amacı, doğrulanmış sosyal medya hesaplarınınkine benzer. İnternet kullanıcıları çevrimiçi olarak ürün, hizmet ve bilgi ararken güvenilir bir kaynağa gideceklerini bilmek isterler. Bazı yeni alanlar , alan adını işletmek için bireyin veya işletmenin orijinallik kanıtı sunmasının gerekli olduğu bir doğrulama süreci gerektirir.

Örneğin:

.bank alanı - Yalnızca küresel bankacılık topluluğunun doğrulanmış üyeleri .bank TLD'lerini kaydettirebilir.

Çevrimiçi bankacılık giderek daha popüler hale geliyor ve gelecekte yalnızca Apple Pay, Bitcoin ve Venmo gibi hizmetlerle dijitale geçmesini bekleyebiliriz. Doğrulanmış bir .bank alanı, müşterilerin değerli özel bilgilerini ve hayattaki tasarruflarının emin ellerde olduğunu bilmelerini sağlar.

banka alan adı doğrulandı

.law alan adı - .law TLD'ye bir alan adı kaydettirmeye uygun olması için, tescil ettirenin Nitelikli bir Avukat veya Yetkili Hukuk Kurumu (yani hukuk firmaları, hukuk okulları, barolar ve mahkemeler gibi yasal düzenleyiciler) olması gerekir hukuk.)

Kendinizi yasal yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bulduğunuzda, ihtiyacınız olan son şey, profesyonel olduğunu iddia eden biri tarafından dolandırılmaktır. Bir .law alanı adı sen .law alanı standartlarını karşılamak ve hukuku desteklemek sağlayacak niteliklere sahip internet kullanıcıları söyler.

hukuk alan adı doğrulandı

.travel alan adı - .travel, seyahat endüstrisi içinde veya endüstrisine hizmet, ürün veya içerik sağlayan veya sağlamayı planlayan herkes tarafından kullanılabilir. Yeni seyahat girişimleri kabul edilir ve buna her yeni seyahat içeriği sağlayıcısı dahildir.

Yabancı bir ülkede seyahat ederken uyulması gereken bazı temel kurallar, güvenilir ve doğrulanmış .travel web sitelerinden tavsiye almak, cüzdanınızı ve pasaportunuzu her zaman yanınızda tutmak ve yeni yiyecekleri denemeye asla hayır dememek en iyisidir.

seyahat alan adı doğrulandı

.ngo alan adı - Yalnızca STK topluluğunun üyeleri bir .ngo TLD / .ong TLD alan adı paketini kaydedebilir ve bunu STK statüsünün kanıtıyla veya STK'ların üyelik organizasyonu olarak göstermelidir.

"Organik" ve "kar amacı gütmeyen" gibi kelimeler sık ​​sık etrafa saçılıyor, ancak etiketlerin gerçekten doğru olup olmadığını gerçekten araştıran var mı? .Ngo web sitesine bağış yaptığınızda paranızın nereye gittiğini tam olarak bilirsiniz çünkü her .ngo alanı kişisel olarak incelenir ve alan adı doğrulanır.

ngo alan adı doğrulandı

.lotto alan adı - .LOTTO alan adlarının kaydı, dünya çapında onaylı piyango dernekleri üyeleriyle sınırlıdır.

Çevrimiçi kumar, büyük ve bir şekilde düzenlenmemiş bir sektördür. .Lotto TLD, daha yüksek bir standartta tutulur, böylece büyük oynamak ve büyük kazanmak için adil bir şansınız olduğunu bilirsiniz.

lotto alan adı doğrulandı

Sosyal medyada doğrulanmış hesaplar gibi, alan adı doğrulanmış web siteleri de İnternet'in dürüst ve güvenilir olmasına yardımcı olur. Daha fazla doğrulanmış alan keşfetmek ve işletme web siteniz için doğrulanmış başlığı kazanmak için tüm yeni alanlarımıza göz atın .


Disqus Yorumları

Ödeme Yöntemleri / Domainci

WhatsApp
908504668361