Hakkımızda

Hakkımızda
1.896 Son Güncelleme: 05-02-2021 11:21
Domainci olarak her zaman Alan Adı ihtiyacı olanların yanında durduk . Her sektöre uygun alan adlarını bünyemizde barındırıp müşterilerimize fayda sağlamaya devam ediceğiz. Marka tescilli domain alış ve satış platformu.

Domain, bir diğer adı ile alan adları akılda tutulması zor olan IP adresleri yerine kullanılmak amacı ile geliştirilmiş bir yöntemdir. IP adreslerinin kullanımı çok uzun ve birçok rakamdan oluştuğu için akılda kalması zor olduğundan kullanımı da zor olacaktır bu nedenle yerini domaine bırakır. Siteniz için bir isim seçerken bu yüzden .net, .com, .org ve ya daha farklı uzantılar ile seçebilirsiniz. Sitenizin ismi ve seçtiğiniz uzantı ile birleşmesi ile ortaya çıkan ise domain’dir.  Bu yüzden domain için en iyi tanımlama sitenizin adı ve adresi olacaktır. Bu sayede sitenizi aramak isteyen insanlar sizi rahat bir şekilde bu isim ve uzantı sayesinde bulabileceklerdir. Bu hizmetin sağlanabilmesi için firmamız, hem bireysel hem de kurumsal bir şekilde internet hizmetleri sunabilmek amacı ile 2015 yılında kuruldu. Kurulduğu günden beri müşterilerine kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunan domainci.com.tr sitemiz müşteri memnuniyetini amaçlayarak hızlı ve sorunsuz bir hizmet amacı ile sektörde yer almaya devam etmektedir. 

2015 yılından beri firmamız genel olarak domain (alan) adı alma üzerine faaliyet göstermiştir. Bu faaliyet sadece bireysel şahıslara değil aynı zamanda firmalar için de kurumsal ve pazara uygun domainler bularak bunları hem şahıs hem de firmalara e-ticaret, blog gibi faaliyetleri için kullanabilmelerini sağlamaktadır. Domainci.com sitesinin amacı diğer domain sitelerinden farklı olarak internet servisleri ve domain hizmeti denilince akla gelen ilk isim olmak ve güvenilirliği sayesinde daha fazla kişiye yardımcı olabilmektir. Domain hizmetimizin kalitesinin korunması ve bu hizmetleri daha fazla geliştirerek daima yeni kalmak ve yeniliği takip etmek amaçlarımızdandır. Bu neden ile sadece kendi sitemiz içerisinde yenilikler değil iş yapmayı sürdürdüğümüz ve tedarikçi olan firmalar ile olan diyaloğumuzda da oldukça titiz davranmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede siz müşterilerimiz için titizlikle seçtiğimiz domain’ler ile e-ticaret, pazarlama, reklam gibi birçok alandaki projeleriniz için Google’da yukarıya çıkmanızı sağlayacak domainleri sitemizdeki domain kategorilerinde bulabileceksiniz. İyi bir domain seçmeniz, kendi web sitenizin performasını büyük ölçüde etkileyen etmenlerin başında gelir. Domainin dikkatli bir şekilde seçilmiş olması gerekir. Bunun nedeni ise bir defa alacağınız domainin bir daha değiştirilemeyecek olmasıdır. Her domainin ticaret için önemli bir değeri vardır. Bu yüzden domain seçiminizde dikkatli olmalı ve sitemizdeki çevrimiçi yardım kısmından da yardım alarak domain seçebilirsiniz. 


domainci adam domainci man
domain man
+5 Yıl sektörel tecrübe , kaliteli hizmet !

Domain Broker

Domain Broker & Webmaster / Domainci

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri / Domainci

WhatsApp
908504668361