Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
551 Son Güncelleme: 05-02-2021 11:21
Kullanım Koşulları

Domainci.com.tr Kullanım Koşulları


Domainci.com.tr olarak 2009 yılı itibariyle alan adı kayıt sektöründe aktif olmuş olan firmamızı kullanarak ticaret yapabilirsiniz. Platformumuz tamamıyla kullanıcı odaklı bir hizmet sunup alan adı alım satımı konusunda profesyonel bir yaklaşıma sahiptir. Vizyonumuz gereği kullanıcı verilerinin güvenliği en önemli ilkeler arasında yer alıyor. 


İşbu koşullar hem domain satıcısı için hem de alan adına teklif veren alıcı için koruyucu maddeleri kapsamaktadır. Tamamıyla güvenli bir kapalı devre sisteme sahip olan sitemizde dışarıdan manipülasyon yapılması, üçüncü parti uygulamaların ya da şirketlerin verilere erişmesi imkânsızdır. Bu sayede güvenli bir biçimde alan adı alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 


Web sitemiz üzerinden yalnızca sahibi olduğunuz alan adlarını satışa sunabilirsiniz. Bunun için ana kategoride yer alan domain listeleri kısmından ilgili alanı seçerek alan adı kaydınızı yapabilirsiniz. Burada jenerik domainler, 3 karakter ve 4 karakter domainler, kısa harf domainler gibi nitelik belirleyici alt kategoriler bulunuyor. Ayrıca yalnızca sektör seçerek alan adınızı ekleyip domain arayan kişilerin daha çabuk erişmelerini sağlayabilirsiniz. 


Alan adı satışı yapabilmek için domain için bir fiyat belirlemeniz zorunlu değildir. Üst sınır olmaksızın belli bir fiyat belirleyebilir ya da teklif usulü değerlendirmeyle satışa çıkarabilirsiniz. Bu noktada domain için satın alma opsiyonunu kullanacak olan ya da tekliflerini ileten herkes ve domain satıcısı tamamıyla Domainci.com.tr güvencesi altında olmuş olur. 


Firmamız bünyesinde listelenen alan adlarına teklif veren alıcılar tekliflerini hiçbir kayda gerek kalmadan iletebilirler. Domain için açılmış olan sayfada domaine teklif ver butonunda miktar ile beraber iletişim bilgilerinizi yazmaları yeterlidir. Sonraki süreç bizzat firmamız tarafından takip edilir ve hızlıca çözümlenerek alıcı ile satıcının ticaretinin tamamlanması için harekete geçirilir. 


Türkiye'de en güvenilir domain satma siteleri arasında yer alması, yılların getirdiği tecrübe ve birikim bu noktada önem arz ediyor. Kullanıcı deneyimini üst noktalara çıkaran bu ticaret tecrübesini yaşamak istiyorsanız hemen başlayabilirsiniz. Alan adınızı satmak istiyorsanız doğru tercihi yapmak üzeresiniz. Firmamız size en uygun koşulları yaratmak ve domain değerinizi düşürmeden satmak için inanılmaz imkânlar sunmaktadır. 


domainci adam domainci man
domain man
+5 Yıl sektörel tecrübe , kaliteli hizmet !

Domain Broker

Domain Broker & Webmaster / Domainci

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri / Domainci

WhatsApp
908504668361