Nasıl Domain Alırım ?

Nasıl Domain Alırım ?
592 Son Güncelleme: 05-02-2021 11:21
Nasıl Domain Alırım ? domain al domain sat

Domainci.com.tr Domain Nasıl Alırım?


Domainci.com.tr adresinden sahibi olmayı hayal ettiğiniz web sitesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için en önemi ihtiyaçlarınızdan birisi bir alan adı temin etmektir. Domain yani alan adı seçimi yaparken işletmenize, açacağınız blog içeriğine, hedef kitlenize veya varsa markanıza özgü bir isim seçmeniz önemlidir. 


Günümüzde pek çok alan adının daha önceden tescillenmiş olması yeni web siteleri için isim sorunu yaşamasına yol açabiliyor. Bu kapsamda da Domainci.com.tr ile güvenilir bir biçimde jenerik domain satın alabiliyorsunuz. Şu sıralar bulmanın çok zor olduğu 3 harfli domainler ve sektörünüzle bağlantılı jenerik domainler sizlere en uygun fiyat garantisiyle sunuluyor. 


Ayrıca en büyük avantajlardan birisi Firmalar kısmında bulunan hem ülkemiz hem de global hosting sektörünün liderleriyle entegre olmasıdır. Dilediğiniz zaman listelenmiş bir domaine teklif verip bu firmalara taşımanız mümkün kılınmıştır. Bunun yanı sıra premium domain satışları ve farklı kategorilerle listelenmiş domain listeleri sayesinde hedefi ıskalamadan vurabilmeniz sağlanıyor. 


Yalnızca ihtiyacınız olan hizmeti alacağınız Domainci.com.tr web sitesinin 2009 yılından beri jenerik ve değerli domainleri ya da kullanmadığınız domainleri satmanın ve almanın en kolay yolu olarak görülüyor. Markanızın değerini arttırmak için güncel bir alan adıyla müşterilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bunun için listelenen domainler arasından birisini seçip, teklif ver butonuna basarak yalnızca iletişim bilgilerinizi yazarak teklifinizi iletebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz. 


domainci adam domainci man
domain man
+5 Yıl sektörel tecrübe , kaliteli hizmet !

Domain Broker

Domain Broker & Webmaster / Domainci

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri / Domainci

WhatsApp
908504668361